Karjeras iespējas

SIA "Troja" ir "Latvijas Finieris" grupas uzņēmums, kurā tiek nodarbināti vairāk kā 160 darbinieki. Kvalificēts un uzticams darbaspēks ir mūsu galvenā vērtība, tādēļ piedāvājam daudzveidīgas sociālās garantijas un plašu motivācijas sitēmu.

Arodbiedrība

Arodapvienības galvenie mērķi ir: veidot un attīstīt konstruktīvu sociālo dialogu starp arodbiedrību un darba devēju.

Apmācības

Uzņēmuma galvenā vērtība ir kvalificēts darbaspēks, kuru izaugsme un profesionālā attīstība tiek īstenota ar dažādām iekšējām un ārējām apmācībām.

Apdrošināšana

Lai nodrošinātu darbiniekiem papildus sociālās garantijas un drošību grūtākos dzīves brīžos, visi darbinieki tiek apdrošināti pret nelaimes gadījumiem gan darbā, gan ārpus tā, kā arī ir iespēja iegūt veselības apdrošināšanu.

Sociālās garantijas

Garantējot darbiniekiem stabilitāti, nodrošinām tos ar papildus sociālajām garantijām - papildpensijas kapitāla uzkrāšanu vecumdienām.

Atpūta un aktivitātes

Esam sabiedriski aktīvs kolektīvs, kurš efektīvai darba pienākumu veikšanai smeļas iedvesmu un spēku kopīgos atpūtas pasākumos un dažādās sportiskās aktivitātēs.

Vakances

Prakse

Domājot par jaunu profesionāļu piesaisti, uzņēmums piedāvā pilnveidot iegūtās teorētiskās zināšanas un apgūt praktiskas iemaņas, kas nepieciešamas strādājot vienā no vadošajiem kokapstrādes uzņēmumiem Latvijā.

Par prakses iespējām SIA "Troja" lūdzam interesēties personāla daļā.

* Obligāti aizpildāmie lauki