Zaļā enerģija

ELEKTRISKO TRANSPORTLĪDZEKĻU UZLĀDES STACIJA

SIA "TROJA" sadarbībā ar SIA "Smart Electric Technology" piedāvā plašākai publikai pieejamu elektromobiļu ātrās uzlādes staciju, tā atrodas blakus ražotnei Rīgā, Bauskas ielā 143.

80 kW līdzstrāvas uzlādes stacija aprīkota ar CCS un Chademo spraudni. 

Blakus izvietotas arī četras 22kW maiņstrāvas uzlādes stacijas, kas aprīkotas ar type 2 uzlādes kabeļiem.

TROJA uzlādes stacijaC&G aplikācija 

Veicot elektrības iepirkšanu, SIA "Troja" ir izvelējusies zaļo elektrību, ar tādu tiek lādēti arī elektroauto šajā uzlādes stacijā.

SAULES PANEĻU PARKS

Uzņēmums atbalsta videi draudzīgu tehnoloģiju ieviešanu, piemēram, uz ražošanas ēkas jumta uzstādītais saules paneļu parks ar jaudu 222 kW ir viens no lielākajiem Latvijā.

Saules paneļi gada laikā saražos līdz 183 000 kWh zaļās elektroenerģijas, kas ir 12% no ražotnes kopējā elektroenerģijas patēriņa. Izmantojot zaļās enerģijas priekšrocības, saules paneļu parka izveide palīdzēs ietaupīt 19,31 tonnu CO2 izmešu ik gadu, kā arī samazinās uzņēmuma izmaksas ilgtermiņā.

Plānots, ka projekta izveidē ieguldītie uzņēmuma līdzekļi 130 000 EUR apmērā atmaksāsies 8 gadu laikā. Projekts realizēts sadarbībā ar SIA “PV Service” un SIA “EG Inženieri”.

Saules paneļi

Saules paneļu darbības tiešsaiste monitoringpublic.solaredge.com

Pilnveidot procesus, kas saistīti ar ilgtspējīgu un videi draudzīgu risinājumu ieviešanu ir bijusi viena no būtiskākajām saplākšņa apstrādes uzņēmuma SIA “Troja” prioritātēm.