Jaunumi

Dalība Elektronisko iepirkumu sistēmā (EIS)

2016.gadā SIA "Troja" uzsāk sadarbību ar Valsts reģionālās attīstības aģentūru (VRAA) un piesaka savu dalību Elektronisko iepirkumu sistēmā, piedāvājot iegādāties biroja mēbeļu produkciju.

E-katalogu apakšsistēma darbojas kā interneta veikals publiskā sektora organizācijām, kurā savas standarta preces piedāvā vairāki piegādātāji. Valsts reģionālās attīstības aģentūra, rīkojot atklātus konkursus atbilstoši Publisko iepirkumu likuma prasībām, nodrošina standarta preču un pakalpojumu elektronisko katalogu izveidošanu un uzturēšanu saskaņā ar noslēgtajām vispārīgajām vienošanām starp Aģentūru un piegādātājiem.

Šobrīd ir atvērti šādi mēbeļu katalogi: CI96K, CI96, CI96K.11 un CI96K.10.

  • Katalogs CI96K Biroja un izglītības iestāžu mēbeles, ar iespēju komplektēt. Katalogā ir iespējams iepirkt mēbeles biroja un izglītības iestāžu telpu aprīkošanai, kā pamatnosacījumu izvirzot iepērkamo preču savstarpējo saderību. Izvēloties šādu pasūtījuma veidu, pircējam nepieciešams komentāru laukā pie pasūtījuma norādīt pamatojumu nodrošināt iepērkamo preču vienotu dizainu un krāsu toni, kā rezultātā jāpiegādā nedalīts pasūtījums. Esošais katalogs tiks papildināts arī ar virtuves mēbelēm, mēbelēm sekretārēm un uzgaidāmajām telpām orientējoši 2016.gada marta beigās.

Saite uz katalogu: https://www.eis.gov.lv/EIS/Categories/CategoryList.aspx?CategoryId=12678

  • Katalogā CI96 Biroja, metāla, medicīnas mēbeles ir iespējams iepirkt elektriski regulējamus galdus, biroja un apmeklētāju krēslus (klasiskus) un saliekamos un konferenču galdus. Esošais katalogs tiks papildināts ar metāla un medicīnas iestāžu mēbelēm, dažāda veida starpsienām, guļamtelpu mēbelēm un biroja (vadītāju krēsli ar metāla pēdu un krēsli 24 h darbam) un dažāda dizaina apmeklētāju krēsliem orientējoši 2016.gada marta beigās.

Saite uz katalogu: https://www.eis.gov.lv/EIS/Categories/CategoryList.aspx?CategoryId=11892

  • Apmeklētāju pieņemšanas (sekretāres darba vietas) mēbeles:

https://www.eis.gov.lv/EIS/Categories/CategoryList.aspx?CategoryId=14900

  • Uzgaidāmo telpu mēbeles:

https://www.eis.gov.lv/EIS/Categories/CategoryList.aspx?CategoryId=14496

Atpakaļ