Jaunumi

Dalība šī gada mēbeļu un dizaina izstādē "Furniture & design Isle", Ķīpsalā. FOTO

Šī gada mēbeļu izstādē "Furniture & Design Isle 2020", Ķīpsalā, SIA "Troja" stendā tika prezentētas mūsu ražotās saplākšņa biroja mēbeles, sienu un griestu paneļi, kā arī šūpuļzirdziņi un citi saplākšņa produkti.

Joprojām lielāko izastādes apmeklētāju uzmanību piesaistīja augstumā elektriski regulējamie galdi, kuru izmēru, formu un virsmas apdari iespējams pielāgot pēc katra individuālajām vajadzībām. Paceļamie galdi ir piemēroti ne tikai biroja telpām, bet arī mājām, jo sevišķi laikā, kad attālinātā strādāšana ir kļuvusi tik aktuāla. Ar elektriski regulējamiem mehānismiem iespējams aprīkot virsmas, kuru garums ir sākot no 840mm līdz pat 2400mm, paverot plašas iespējas paceļamo galdu izmantošanā, tos izvēloties darba birojam, konferenču telpai vai pat mājas ēdamistabai.

Arvien pieaugošu popularitāti gūst saplākšņa paneļi griestu un sienu apdarei, tostarp akustiskie paneļi skaņas akustisko īpašību uzlabošanai, magnētiskās tāfeles paneļi, kā arī 3D liekti līmētie paneļi, kuri gan šogad izstādes stendā nebija iekļauti.

Mūsu izstādes stendā apskatīt varēja arī jau gadiem ilgi pārbaudītas vērtības - šūpuļzirdziņus, bērnu mēbeļu komplektu "Mākonītis" un iecienītie apmeklētāju krēsli UK. Šogad apmeklētāju krēslu modeļu klāstam pievienojušies arī liekti līmētie monobloka krēsli Line X, Line D un tapsētais DW.

Vairāk par mūsu ražotajām mēbelēm variet uzzināt : www.trojasmebeles.lv

Informācija par šūpuļzirdziņiem : www.supulzirdzins.lv

 

Apmeklētāju krēslu piedāvājumā liekti līmētie krēslu modeļi "Line D", "Line X", tapsētais monobloks "DW" un daudzu gadu garumā iemīļotais krēsls "UK". SIA "Troja" ražotās biroja mēbeles - augstumā regulējamie galdi, mazie dokumentu skapji uz riteņiem, lielie dokumentu skapji - kā arī saplākšņa sienas paneļi, drēbju pakaramie, bērnu mēbeļu komplekts un šūpuļzirdziņi. Bērnu mēbeļu komplekts "Mākonītis" arī šogad izpelnījās lielu apmeklētāju uzmanību. Šūpuļzirdziņš rosināja kavēties bērnības atmiņās. 

Saplākšņa magnētiskā siena. Iespējams apdarīt ar speciālu plēvi, lai uz tās būtu iespējams zīmēt un zīmēto nodzēst. Augstumā regulējamie galdi, kas aprīkoti ar starpsienām - darba vietas norobežošanai un skaņas slāpēšanai. Tai iespējams pievienot metāla starpsienu aksesuārus, kas kalpos biroja priekšmetu organizēšanai. Plašais "Latvijas Finieris" ražotā saplākšņa piedāvājums

 

Atpakaļ