Jaunumi

Darbība ārkārtējās situācijas laikā

Cienījamie klienti un sadarbības partneri,

Vēlamies informēt, ka valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas laikā ražošanu turpinām ierastajā režīmā, izpildot darbā esošos, kā arī pieņemot jaunus pasūtījumus. Gatavo preču pieejamība mūsu noliktavā ir ikdienas līmenī, kā arī paredzētais pasūtījumu izpildes termiņš šobrīd būtiski nav mainījies.

Sadarbības jautājumu risināšanai un pasūtījumu veikšanai aicinām izvēlēties neklātienes saziņu - telefonski vai elektroniski. Savukārt, dokumentu apritei aicinām izmantot elektroniskos komunikācijas līdzekļus un dokumentu parakstīšanu veikt ar drošu elektronisko parakstu.

 

Mēbeles, saplākšņa detaļas: Ceļa zīmes un šūpuļzirdziņi:
Artis Goldbergs,
Tālr.: 67 609 330,
GSM: 26 489 898,
E-pasts: artis.goldbergs@finieris.lv
Web: www.trojasmebeles.lv
  
Atis Kaminskis,
Tālr.: 67 609 331,
GSM: 26 334 169,
E-pasts: atis.kaminskis@finieris.lv
Web: www.celazimes.lv
        www.supulzirdzins.lv

 

Ja nepieciešama tikšanās klātienē, SIA “Troja” teritorijā, lūdzam ņemt vērā, ka, lai mazinātu riskus Covid-19 tālākai izplatībai un rūpētos par sabiedrības veselību, esam pieņēmuši stingrākus noteikumus attiecībā uz drošības un piesardzības pasākumiem:

·         Pirms ienākšanas SIA “Troja” teritorijā, Jums tiks veikta temperatūras mērīšana ar bezkontakta infrasarkano termometru,

·         Jāveic roku dezinficēšana pie Caurlaides ēkas un citviet uzņēmuma telpās, kur izvietoti dezinfekcijas līdzekļi,

·         Visiem apmeklētājiem tiek izsniegtas vienreiz lietojamās maskas,

·         Jāievēro savstarpējā divu metru distance,

·         Aizdomu gadījumā par darbinieka vai apmeklētāja saslimšanu, tiek nodrošināta uzturēšanās pašizolācijas telpā, kas aprīkota ar medicīniskajām ierīcēm, individuālajiem aizsardzības un dezinfekcijas līdzekļiem.

 

Aktīvi sekojam līdzi COVID 19 notikumu attīstībai, ievērojam valdības izdotos rīkojumus un atjauninām iekšējās drošības vadlīnijas, lai izmaiņu gadījumā informētu jūs arī turpmāk.

Atpakaļ