Jaunumi

Ēnu diena 2016

Kā ierasts, arī šogad piedalījāmies Junior Achievement - Young Enterprise Latvija rīkotajā Ēnu dienā, kuras laikā Trojā uzņēmām piecas ēnas.

Ēnām sniedzām iespēju iepazīties ar darbu vienā no vadošajiem kokapstrādes uzņēmumiem Latvijā un sekot ikdienas darba gaitās, kļūstot par ēnām:

  • Projektu vadītājam - ķīmisko procesu tehnologam Kārlim Kalniņam;
  • Personāla daļas vadītājai Ludmilai Jonastei;
  • Ražošanas nodrošināšanas un projektu realizācijas daļas vadītājam Modrim Kraujam;
  • Ražošanas plānošanas speciālistam Mārtiņam Vimbam.

Dienas gaita:

Ēnu dienas rīts sākās ar pulcēšanos SIA "Troja" ražotnē un savstarpēju iepazīšanos. Tālākais ceļš veda uz A/S "Latvijas Finieris", kur pulcējās ēnas no visa uzņēmuma koncerna. Ēnas tika iepazīstinātas ar uzņēmuma pamatnodarbošanos, karjeras iespējām u.c. interesējošiem jautājumiem.

Pēc kopējās tikšanās "Troja" darbinieki ar savām ēnām devās atpakaļ uz uzņēmuma ražotni Bauskas ielā, kur tiem pievienojās pārstāvji no žurnāla "Ilustrētā Junioriem", lai dotos kopīgā ekskursijā un sekotu darbinieku darba gaitām. Pēc ekskursijas sekoja "ēnošana" konkrēto darbinieku darba vietā, kur jau padziļinātāk ēnas varēja iepazīties ar ēnojamā pienākumiem un ikdienā veicamajiem darbiem.

 

Paldies mūsu ēnām par interesi un jautājumiem, kas veicināja dziļāku izpratni. Esam patiesi priecīgi par izvēli ēnot Trojā!

Par ēnu dienas ieguvumiem šajā dienā liecina arī ēnas sniegtā atsauksme: "Bija liels gods piedalīties Junior Achievement Latvija rīkotajā Ēnu dienas konkursā un būt tieši Jūsu ēnai. Gribu izteikt pateicību par man atvēlēto laiku un iespēju ielūkoties Jūsu darba dienas aizkulisēs. Pozitīvā un nepiespiestā attieksme pret kolēģiem un spēja atbildēt uz jebkuru jautājumu šīs stratēģiski un vēsturiski svarīgās dienas gaitā, kurā devāt man iespēju ielūkoties svarīgu lēmumu pieņemšanas procesā, izskaidrojot to būtību, man vēlreiz lika pārliecināties par Jūsu neatkārtojamo uzņēmumu. Jūsu profesijas var teikt, izzināšana, motivēja mani ne tikai cītīgāk mācīties, bet arī rīkoties, nebaidoties no neveiksmēm. Paldies, par veiksmes stāstu un iespēju pabūt Jūsu Ēnas vietā."

Paldies vēlreiz un uz tikšanos arī nākamgad! Neliels foto-ieskats ŠEIT

 

SIA "Troja"

Atpakaļ