Jaunumi

Iebūvēts bezvadu lādētājs - tagad arī Latvijā ražotajās saplākšņa mēbelēs!

Attīstot biroja mēbeļu ražošanu un sekojot tehnoloģiskajām aktualitātēm, Latvijas ražošanas uzņēmums “Troja” nāk klajā ar inovatīvu papildinājumu saplākšņa mēbelēm. Virsmā iebūvētais Qi bezvadu lādētājs nodrošina ērtu un ātri sasniedzamu ierīču uzlādi.

Bezvadu lādētājs nodrošina ērtu piekļuvi ierīces akumulatora uzlādēšanai rokas stiepiena attālumā, tādejādi atbrīvojot no lādētāja meklēšanas procesa un problēmām, kas saistās ar tukšu ierīces akumulatoru.

No liekiem kabeļiem un vadu mudžekļiem atbrīvota galda virsma radīs sakārtotas darba vides iespaidu un atvieglos ikdienas darbu.

Pēc veiktās testēšanas un adaptācijas procesa, kopš šī gada pavasara SIA “Troja” klientiem kā viens no papildinājumiem tiek piedāvāts Qi bezvadu tehnoloģijas lādētājs, kuru iespējams iebūvēt jebkurā saplākšņa mēbeļu virsmā.

Qi standartu atbalsta tādi ierīču ražotāji kā Nokia, Samsung, Sony, LG, Motorola, HTC un citi. 

Daudzu gadu pieredze biroja mēbeļu ražošanā nodrošina klientiem augstākās kvalitātes mēbeles no gatavām kolekcijām vai individuāliem projektiem. Uzņēmums nodrošina pilna cikla projektu realizāciju – sākot no projektēšanas un beidzot ar montāžu objektā.

 

Vairāk informācijas par virsmā iebūvējamo bezvadu lādētāju - PDF

Informācija par saplākšņa biroja mēbelēm - www.birojamebeles.com

Atpakaļ