Jaunumi

"Latvijas Finieris" organizētais konkurss "Zaļā klase 2016"

Arī šogad "Latvijas Finieris" rīko konkursu "Zaļā klase". Konkursa mērķis ir rosināt interesi par meža nozari un veicināt izpratni par meža vērtību līdzsvarotības nozīmi viktorīnu, izzinošu un izklaidējošu darbību veidā. Šī gada temats „Kosmiskais piedzīvojums”. 

Lai izmēģinātu spēkus, aicināti pieteikties tiek 5.-9.klases skolēni, veidojot komandu no vienas skolas 10 pamatskolas vecuma skolēniem un diviem skolotājiem.

„Zaļās Klases” uzvarētāji – 14 labāko mājasdarbu autoru komandas aktīvi darbojas un atpūšas mūsu kempingā „Abragciems” konkursa noslēgumā 2016. gada 5. un 6. jūlijā.

Ar konkursa nolikumu un veicamajiem darbuiem var iepazīties "Latvijas Finiera" mājas lapā http://www.finieris.lv/lv/ilgtspeja/berzu-programma/sadarbiba-ar-skolam/zala-klase-2016

Iepriekšējo gadu konkursu fotogrāfijas var apskatīt šeit: http://www.finieris.lv/lv/ilgtspeja/berzu-programma/sadarbiba-ar-skolam/skolenu-konkursu-bildes

Jaunas zināšanas, jūras gaiss un ūdens labsajūtai, patīkamas emocijas ir tās vērtības, ko šajās dienās gūst Zaļās klases konkursa dalībnieki un organizatori, jo pasākumu noslēgums jau tradicionāli notiek pie jūras - "Latvijas Finiera" kempingā "Abragciems".

Atpakaļ