Jaunumi

Latvijas stends starptautiskajā izstādē "Zaļā nedēļa" Berlīnē

No 16. līdz 25. janvārim Berlīnē norisinās vērienīgā izstāde "Zaļā nedēļa", kurā šogad kā izstādes partnervalsts ir izvēlēta Latvija. Ar vērienu un plašu pārstāvniecību tika atklāts Latvijas stends, kurā apmeklētājus sagaidīja arī SIA "Troja" ražotie koka šūpuļzirdziņi.

Veidojot Latvijas stendu, tika izdalīti pieci tematiskie bloki:

  • Pļava
  • Amatniecība
  • Ēdināšana
  • Pieņemšanas māja
  • Mežs - Latvijas kokrūpniecības produkcija, kuru vidū arī SIA "Troja" ražotie šūpuļzirdziņi. Latvijas stenda ietvaros tiek piedāvāti dažādi pasākumi un aktivitātes - pašiem mazākajiem sniedzot iespēju šūpoties uz Latvijā ražotā koka šūpuļzirdziņa.

Izstāde ir ne tikai nozīmīgs pasākums, lai pasauli iepazīstinātu ar mūsu valsts piedāvātajām veltēm, produktiem un iespējām, bet arī starptautiskas nozīmes tikšanās vietas politiķu un profesionāļu vidū.
"Zaļajā nedēļā" piedalās vairāk kā 100 Latvijas uzņēmēji.

2014.gadā izstādi apmeklēja gandrīz pusmiljons interesentu no visas pasaules un nav šaubu, ka arī šogad apmeklētāju skaits būs liels un Latvijas vārds tiks celts starptautiskā līmenī.


Aktuālajai informācijai par izstādi seko: www.zm.gov.lv vai Latvijas nacionālā stenda Facebook lapā - http://ej.uz/ZalaNedela2015

Foto no pasākuma:

 

 

Atpakaļ