Jaunumi

SIA "Troja" prezentēs saplākšņa biroja mēbeles modernai un ergonomiskai darba videi izstādē "Furniture & Design Isle", 23.-25.oktobrī

Biroja mēbeles, sienu paneļi un citi produkti no Latvijā ražota saplākšņa. Mūsu stendā varēsiet apskatīt akustiskos paneļus, augstumā elektriski regulējamos galdus, dokumentu skapjus, apmeklētāju un monobloka krēslus un pat saplākšņa izstrādājumus bērniem - mēbeļu komplektu un šūpuļzirdziņus!

Kā galveno produktu grupu šajā izstādē izcelsim kopš 2012. gada ražotos saplākšņa augstumā regulējamos galdus, kas mūsdienās kļūst par teju neatņemamu biroja sastāvdaļu uzņēmumos, kur par prioritāti ir noteikta biroja darba ergonomiska, ērta un veselību veicinoša darba vide. Šobrīd ar paceļamiem galdiem tiek aprīkotas ne tikai individuālas darba vietas, bet arī pārrunu telpas, recepcijas letes, virtuves un citas telpas.

"Troja" ražotās biroja mēbeles kalpos daudzu gadu garumā, saglabājot nemainīgu kvalitāti un lielisku izskatu. Tās ir daudz izturīgākas nekā citas koksnes mēbeles, neplaisā un ir viegli kopjamas.

SIA "Troja" specializācija ir biroja mēbeļu un individuālu projektu izstrāde. Kvalitāte, izturība un elastība ir "Trojas" mēbeļu pamatvērtības.

Atpakaļ