Jaunumi

SIA "TROJA" sadarbībā ar SIA "Smart Electric Technology" atver plašākai publikai pieejamu elektromobiļu ātrās uzlādes staciju

Saplākšņa pārstrādes uzņēmums SIA "TROJA" sadarbībā ar SIA "Smart Electric Technology" atvērusi plašākai publikai pieejamu elektromobiļu ātrās uzlādes staciju.

50 kW līdzstrāvas uzlādes stacija aprīkota ar CCS un Chademo spraudni. Stacija tika iegādāta pirms pāris gadiem ar mērķi lādēt uzņēmuma eletroauto.

Aprīkojot staciju ar SIA "Smart Electric Technology" piedāvāto vadības sistēmu, uzlādes stacija kļuvusi publiska. Uzlāde tiek aktivizēta izmantojot aplikāciju Charge & GO.

Blakus izvietotas arī trīs 22kW maiņstrāvas uzlādes stacijas, kas aprīkotas ar type 2 uzlādes kabeļiem, uzņēmuma apmeklētājiem uzlāde tiek nodrošināt bez maksas.

"Uzņēmums atbalsta videi draudzīgu tehnoloģiju ieviešanu, piemēram, uz ražošanas ēkas jumta uzstādītais saules paneļu parks ar jaudu 222 kW ir viens no lielākajiem Latvijā. Arī veicot elektrības iepirkšanu, esam izvelējušies zaļo elektrību, ar tādu tiks lādēti arī elektroauto šajā uzlādes stacijā," stāsta SIA "TROJA" tehniskais direktors Modris Krauja.

SIA "Smart Electric Technology" vadītājs Grigory Sargsjan stāsta, ka SIA "Smart Electric Technology" ir pirmais uzņēmums Latvijā, kas ražo elektromašīnu un elektrobusu uzlādes stacijas. Savos risinājumos kompānija izmanto tikai modernās tehnoloģijas. Šobrīd SIA "Smart Electric Technology"  ražo gan maiņstrāvu, gan līdzstrāvu uzlādes stacijas, kā komerciālai, tā individuālai lietošanai. Uzlādes staciju jauda ir no 7 līdz 350 kW. Mobilā lietojumprogramma Charge & GO dod iespēju lietotājam rezervēt uzlādes staciju, redzēt sava elektromobiļa uzlādes statusu, kā arī cita elektromobiļa uzlādes statusu, ja stacija ir aizņemta. Ar mobilo aplikāciju jebkurš lietotājs ātri un ērti var samaksāt par pakalpojumu. Tādā veidā Chaerge & GO elektromobiļa īpašniekam atvieglo savu dienas darbu plānošanu.

Atpakaļ