Jaunumi

SIA "Troja" sagaida "Meža ABC" apmeklētājus asociācijas "Latvijas Mēbeles" stendā

10.-12. maijā Kuldīgas novada "Struņķukrogā" norisinājās "Meža ABC" - Latvijā lielākais izglītojošais pasākums par mežu -, kas pulcēja ~ 8000 skolēnu, meža īpašniekus un ģimenes. Piedalījās vairāk kā 100 meža nozares uzņēmumi un organizācijas 54 meža pieturās.

Asociācijas "Latvijas Mēbeles" meža pieturas stendā bija iespēja satikt arī SIA "Troja", kuras ražotie šūpuļzirdziņi Klasika un Ojārs rosināja pasākuma apmeklētājus kavēties bērnības atmiņās.. Tāpat bija iespēja iemūžināt skaistus mirkļus no "Meža ABC" pasākuma pie fotosienas, kā arī izvērtēt krēslus pēc materiāla smaguma un mēģinot atminēt pareizās koku sugas, no kuriem katrs izgatavots. Mazākie dalībnieki krāsoja lapas, pildīja sarežģītākus uzdevumus un būvēja "savu pilsētiņu" no bērza saplākšņa klucīšiem.

Meža pieturās, interaktīvi darbojoties un pildot praktiskus uzdevumus, apmeklētājiem bija iespēja iepazīties ar visu meža audzēšanas ciklu. Pasākums izziņas procesā sagādā daudz pozitīvu mirkļu gan skolēniem, gan ģimenēm, kas kopīgi pavada vienreizēju dienu mežā.

"Meža ABC" - visiem, kas mīl dabu! Mēs mīlam! Uz tikšanos nākamajā "Meža ABC" pasākumā!

 

 

Meža ABC  Meža ABC  Meža ABC

Meža ABC  Meža ABC  Meža ABC

Atpakaļ