Jaunumi

"Troja" līdzfinansēs apmācības profesionālās tālākizglītības programmās pieaugušo apmācībai kokrūpniecības nozarē

Sadarbojoties SIA “Troja” un Ogres tehnikumam, izveidota līdzfinansēta profesionālās tālākizglītības programma "Kokizstrādājumu izgatavošana" jaunu profesionāļu apmācīšanai kokrūpniecības nozarē. Pēc programmas apgūšanas iegūsiet profesionālo kvalifikāciju - "Datorizētu kokapstrādes iekārtu operators"

 

Piesakoties šajā programmā, mācību dalībniekiem garantējam prakses vietu, kā arī labākajiem mācību dalībniekiem tiks nodrošināta darba vieta apgūtajā profesijā mūsu ražotnē Saulkalnē.

Mācības paredzētas strādājošajiem (vecumā no 25 gadiem) un tiek līdzfinansētas no ES un valsts puses (95%) savukārt, atlikušos 5% apmaksās SIA “Troja”, ja pēc programmas apgūšanas strādāsiet uzņēmumā. Saskaņā ar programmas nosacījumiem būs iespēja saņemt ceļa izdevumu kompensāciju līdz 30 Eur mēnesī, kas iztērēti, dodoties uz prakses vietu un atpakaļ.

Programma izveidota projekta “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide" ietvaros un tapis sadarbībā ar Eiropas Savienības fondiem 11 tautsaimniecības nozarēs, tostarp kokrūpniecībā. Projekts paredzēts strādājošo (vecumā no 25 gadiem) apmācībai vairāk kā 500 programmās. Projekta mērķis ir pilnveidot nodarbināto personu profesionālo kompetenci un novērst darbaspēka kvalifikācijas neatbilstību darba tirgus pieprasījumam.

 

Pieteikšanās programmās notiek no 22.septembra līdz 22. oktobrim, tiešsaistē - https://evide.macibaspieaugusajiem.lv/programs/1191/show

Vairāk informācijas par projektu : https://www.macibaspieaugusajiem.lv/

Aicinām pieteikties interesentus!

Atpakaļ