Jaunumi

Troja SIA 2015. gada rezultāti

SIA Troja neto apgrozījums 2015. gadā bija 21,5 milj. EUR. Salīdzinot ar 2014. gadu, neto apgrozījums ir pieaudzis par 3%. Realizēti 24 tūkstoši kubikmetru saplākšņa detaļu. Vidējais uzņēmuma darbinieku skaits - 126.

Salīdzinājumā ar 2014. gadu, par 6% pieaudzis pārstrādātās saplākšņa produkcijas apjoms, kas iegūti no FSC vai PEFC kontrolētas un sertificētas mežu apsaimniekošanas. Uzņēmums 2015. gadā investīcijās ieguldījis 553 t. EUR

98% no saražotā apjoma uzņēmums eksportē caur A/S "Latvijas Finieris" un tā meitas uzņēmumiem Eiropas Savienības valstīs un pasaulē. 2015. gadā produkcija eksportēta uz 34 valstīm, galvenokārt - Vāciju, Franciju, Nīderlandi, Lielbritāniju.

2016. gadā uzņēmums prognozē mērenu izaugsmi plānojot apgrozījuma augumu 5% apmērā. Kā galvenais risks jāvērtē Krievijas rubļa vērtības samazinājumu pret EUR, kura rezultātā Krievijas saplākšņa ražotāju konkurētspēja tirgū palielinās.
Uzņēmuma pamatdarbība ir saplākšņa detaļu ražošana. Galvenie pircēji ir transporta industrijas pārstāvji, kur saplākšņa detaļas izmanto treileru grīdām, transportu sienu un griestu apšuvumam, kā arī celtniecības iekārtu ražotāji, kur šīs detaļas tiek izmantotas celtniecības sastatnēm, betonēšanas veidņiem un celtniecības iekārtu ražotājiem.

Atpakaļ